Pixabay.com

Do tragicznego wypadku doszło w kompleksie leśnym w Głębowicach. Jak przekazała oświęcimska policja 62-letni mężczyzna stracił życie podczas wycinki drzew. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Informację o tragicznej śmierci w małopolskim lesie przekazało Radio Zet. Do fatalnej w skutkach wycinki na terenie kompleksu leśnego w Głębowicach niedaleko Oświęcimia doszło w piątkowe popołudnie.

Rzeczniczka oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka przekazała, że podczas wycinki drzewa ucinany konar spadł na 62-letniego mężczyznę, który na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

Policjantka dodała jednocześnie, że decyzją prokuratora zwłoki 62-letniego mężczyzny zostały zabezpieczone w celu poddania ich sekcji zwłok. Podczas śledztwa ustalone będą wszystkie okoliczności tragedii.

Przy okazji tej tragedii funkcjonariusze przypomnieli o konieczności zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa podczas wycinki drzew, a także dokonywania tej czynności tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiedniego sprzętu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę