Trzaskowski nie pojawił się na debacie. Zastąpiła go… postać z kartonu

Trzaskowski
Fot. Twitter

Podczas sobotniej debaty w Kanale Zero jedynym nieobecnym kandydatem na prezydenta Warszawy był Rafał Trzaskowski. Prowadzący Krzysztof Stanowski przygotował jednak jego „zastępstwo” w postaci kartonowej postaci przedstawiającej obecnego włodarza stolicy.

REKLAMA

7 kwietnia, czyli za nieco ponad dwa tygodnie odbędą się wybory samorządowe. Jest więc coraz mniej czasu na to, aby kandydaci zdołali przekonać wyborców i poprawić swoją pozycję w sondażach. Jednym ze sposobów do tego są między innymi debaty.

Jedno z takich spotkań odbyło się na Kanale Zero na YouTube. Brali w nim udział Magdalena Biejat (Lewica), Tobiasz Bocheński (Prawo i Sprawiedliwość), Przemysław Wipler (Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy), Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) i Romuald Starosielec (Ruch Naprawy Polski).

REKLAMA

Tekturowa wersja Trzaskowskiego na debacie

Zaproszony został również Rafał Trzaskowski, ale ostatecznie nie wziął on udziału w debacie. To z resztą nie pierwszy raz, gdy nie pojawił się na takiej rozmowie. Będący moderatorem debaty Krzysztof Stanowski postanowił zadbać o to, aby obecny prezydent Warszawy był jednak obecny.

W trakcie debaty w studiu obecna była tekturowa postać przedstawiająca Rafała Trzaskowskiego. Choć było to raczej satyryczne odniesienie do nieobecności jednego z kandydatów, to wywołało to spore poruszenie w sieci.

REKLAMA

Podziel się: