Tusk przeprowadził „wojnę” majonezów. Sprawdził, który jest lepszy

Donald Tusk
Fot. Donald Tusk Facebook

Donald Tusk zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym przygotowywał świąteczną sałatkę jarzynową. Lider Platformy Obywatelskiej postanowił rozwiać wątpliwości, który z majonezów jest jego zdaniem najlepszy.

REKLAMA

Na kilkunastosekundowym nagraniu Tuska na Facebooku widać, jak przewodniczący PO gotuje jajka, następnie kroi kiszone ogórki i dodaje groszek do sałatki jarzynowej, czyli jednego z klasyków na wielkanocnym stole.

– No i teraz Kielecki czy Winiary? Ktoś powie: „zbrodnia kulinarna”, a ja mówię: „lepiej łączyć niż dzielić” – mówi na krótkim klipie Tusk, po czym wymieszał ze sobą produkty obu prezentowanych firm.

REKLAMA

– Słuchajcie, to jest pyszne! Naprawdę lepiej łączyć – dodaje lider Platformy, po czym zabiera się za spróbowanie przygotowanej przez siebie potrawy. Ewidentnie widać, że mocno mu ona smakuje.

Film przewodniczącego Platformy Obywatelskiej nie jest przypadkowy. W sieci od dłuższego czasu trwa debata na temat tego, który majonez jest najlepszy. Wydaje się, że zdecydowanie więcej zwolenników ma produkt firmy Kielecki.

REKLAMA