Donald Tusk
Fot. Donald Tusk TikTok

Donald Tusk zamieścił na TikToku nagranie, na którym odnosi się do Mateusza Morawieckiego. Były premier pojawił się w księgarni, w której pokazał, jakie książki będzie czytał swojej wnuczce, gdy uda mu się wygrać wybory.

Media społecznościowe są w dzisiejszych czasach idealnym miejscem dla polityków na przeprowadzanie kampanii wyborczych. Walczący o władzę chętnie publikują różnego rodzaju treści na Facebooku, Twitterze, ale także TikToku.

Jednym z użytkowników tej platformy jest Donald Tusk, który regularnie publikuje tak treści cieszące się dużą popularnością. W ostatnim nagraniu można zobaczyć nawiązanie do premiera Mateusza Morawieckiego.

Tusk pokazał swoim obserwujacym, co będzie czytał wnuczce, jeśli jego ugrupowanie wygra wybory. Widać go w księgarni, gdzie do kamery pokazuje książkę dla dzieci pt.: „Mateuszek w tarapatach”.

Wideo Donalda Tuska obejrzano w ciągu 13 godzin 750 tysięcy razy. Wielu komentujących doceniło pomysłowość sztabu Donalda Tuska. Nie zabrakło również osób, które jasno wyraziły, że nie zagłosują na niego w nadchodzących wyborach.

@donald_tusk

„Co będzie jak dziadek wygra wybory?” #tusk #polityka #morawiecki #pis #mateuszek #książki

♬ dźwięk oryginalny – Donald Tusk


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę