TVP chce wesprzeć Ukrainę. Organizuje koncert

Fot.Facebook.com/2210089192584468

Od kilku dni w Ukrainie trwa wojna. Szef Telewizji Polskiej Jacek Kurski zapowiedział, że zorganizowany zostanie specjalny koncert na część walczących z Rosją. Pojawiła się lista gwiazd, które na nim wystąpią.

REKLAMA

Wskutek sytuacji w Ukrainie TVP zrezygnował z prezentacji wiosennej ramówki. W zamian za to zdecydowano, że na antenie telewizji zostanie wyemitowany koncert pod nazwą „Solidarni z Ukrainą”, co zapowiedział sam Jacek Kurski.

Choć szef TVP nie ogłosił listy uczestników, ustalenia w tym zakresie poczynił już Plotek. Wśród uczestników wydarzenia pojawią się takie gwiazdy, jak Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Rafał Brzozowski czy Edyta Górniak.

Na tym jednak lista gości się nie kończy. Przed publicznością mają pojawić się również Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Feel, Tomasz Karolak, Pectus, Golden Life, Blue Cafe, Kombi, Julia Balei czy Sienna Gospel Choir.

REKLAMA

– Polscy i ukraińscy artyści zaśpiewają razem w geście wsparcia dla zaatakowanego przez Rosję kraju. Koncert „Solidarni z Ukrainą” już w niedzielę o 17:30 na żywo w TVP1. Koncert będzie połączony ze zbiórką funduszy dla ofiar agresji – podaje TVP na Instagramie.

Podziel się: