Twarde awokado
Instagram screen | carolinehgroth

Twarde awokado dojrzeje w dobę jeśli zastosujesz ten genialny trik. Jeśli jesteś fanem tego owocu, to koniecznie musisz go poznać i wypróbować. 

Awokado to owoc o niezwykle charakterystycznym smaku. Posiada wiele korzystnych wartości odżywczych, to świetny zamiennik klasycznego masła. Niestety rzadko się zdarza, by można było kupić idealnie miękkie awokado w markecie. Dlatego poznaj rewelacyjny sposób pewnej influencerki, o którym każdy smakosz powinien wiedzieć.

Twarde awokado? Ten genialny trik musi poznać każdy

Caroline Groth to influencerka, która prężnie rozwija się na Instagramie. Na jej profilu znajduje się mnóstwo przepisów oraz porad, które nawiązują do zdrowego stylu życia. Caroline podzieliła się z czytelnikami swoją świetną metodą na twarde awokado. Ten trik naprawdę działa!

Aby twarde awokado zmiękło w ciągu 24h wystarczy umieścić go w papierowej torbie z kiwi!

„Papierowa torba zatrzymuje gaz, dzięki czemu proces przebiega szybciej, co oznacza, że ​​w ciągu 24 godzin będziesz mieć dojrzałe awokado” – skomentowała Caroline z Sydney.

Post influencerki wywołał gorącą dyskusję wśród internautów, którzy wypróbowali jej metodę. Z pewnością wynik przerósł ich oczekiwania. Zobacz filmik autorki, pod którym widnieją same pozytywne komentarze.

Fani wymieniali się swoimi sposobami, jedna z internautek napisała, że podobny efekt będzie wtedy, gdy do papierowej torebki umieścimy awokado i banana.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę