Twój partner zostawia skarpetki
Pixabay

Twój partner zostawia skarpetki na podłodze? Spraw, by zapomniał o tym raz na zawsze i dowiedział się gdzie jest miejsce na brudne skarpetki.

Większość mężczyzn zostawia porozrzucane skarpety na podłodze. Znajdują się najczęściej pod łóżkiem, w kątach i innych miejscach, tylko nie w łazience w koszu na pranie. Jeśli twój partner notorycznie popełnia ten błąd, a ty masz dosyć upominania go to wystarczy zastosować pewien trik. Dzięki niemu już nigdy nie rzuci skarpetek na podłogę!

Twój partner zostawia skarpetki na podłodze? Genialny sposób

Ten sposób jest dla odważnych osób, które chcą dosadnie nauczyć partnera odpowiednich zasad dotyczących skarpetek. Jest prosty i skuteczny, zadziała za pierwszym razem. Co musisz zrobić? Sprawdź.

Kiedy twój partner zaśnie podnieś skarpetki (możesz założyć rękawiczki), jeśli jest w trakcie chrapania to masz ułatwione zadanie, bo usta zazwyczaj są otwarte, a jeśli nie to delikatnie odchyl usta by się nie obudził, następnie umieść skarpetkę w jego jamie ustnej. Gdy rano się obudzi nawet nie poczuje obecności skarpetek w ustach i automatycznie udając się za potrzebą zaniesie je w zębach wprost do toalety.

PRIMA APRILIS!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!