Policjanci wyciskali sztangę w Warszawie
fot. TikTok

TikToker i YouTuber Adam Josef zamieścił na swoim koncie kolejny film, który podbił internet. Podczas nagrywania kolejnego wydarzenia ze sztangą w roli głównej, nagle podeszli do niego policjanci. Zaraz potem złożyli mu niespodziewaną propozycję.

Josef to popularny w sieci influencer, który nagrywa wzięte filmiki o tematyce siłowni. Największą popularnością cieszą się jego tzw. „chellenge’e”, czyli wyzwania, które proponuje przypadkowym przychodniom. Jego film ze Stanów Zjednoczonych, w którym zorganizował konkurs podciągania na drążku, stał się internetowym hitem. Największym zaskoczeniem był udział policjanta z Chicago, dla którego wykonanie wielu powtórzeń nie stanowiło najmniejszego problemu.

Polscy policjanci wyciskali sztangę na Placu Defilad w Warszawie. Oszukiwali na testach sprawnościowych?

Ale to nie o tego policjanta się rozchodzi. Kolejne wyzwanie Josef zorganizował w Warszawie na Placu Defilad, gdzie rozstawił się z ławeczką i sztangą. Cały zapis konkursu będzie można zobaczyć na YouTube niebawem, ale influencer uchylił rąbka tajemnicy i wrzucił na TikTok krótki fragment nowej produkcji. Można w nim zobaczyć dwóch policjantów, którzy nagle podeszli do Josefa.

Mandat? Pouczenie? Nie! Policjanci zgłosili chęć wzięcia udziału w konkursie. Na wstępie poprosili jednak, aby ich twarze zostały zamazane. „Bez twarzy tylko, żeby nic nie było widać” – poprosili policjanci.

Następnie każdy z nich położył się na ławeczce i rozpoczęli ćwiczenie. Wynikami udowodnili, że niektórzy policjanci na serio traktują gotowość do testów sprawnościowych – tym bardziej, że ten był całkiem niezapowiedziany.

@ajthepolishamerican

Polska policja jednak tez potrafi😁🔥 90kg lata jak piórko👀#foryou #fyp #fy #gym #police #fypシ #policja

♬ original sound – Adam Josef


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę