Poszukiwana
Fot. Policja Katowice

Policjanci z Katowic poszukują kobiety, która jest podejrzana o kradzież kosmetyków z popularnej drogerii. Poszukiwana weszła do sklepu z dzieckiem w wózku, a teraz funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Do kradzieży kosmetyków doszło 18 października w sklepie kosmetycznym przy ulicy 3 maja 30 w Katowicach. – Podejrzewana kobieta po wejściu do sklepu ukradł kosmetyki o wartości prawie 520 złotych. Wizerunek kobiety zarejestrował sklepowy monitoring – informuje katowicka policja.

Policja rozpoczęła poszukiwanie kobiety. Poinformowano, że świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają kobietę lub mogą mieć jakiekolwiek informacje na jej temat są proszeni o kontakt z lokalnym posterunkiem.

– Publikujemy wizerunek podejrzewanej o kradzież kosmetyków w drogerii. Jeżeli rozpoznajesz kobietę skontaktuj się z policjantami z VI komisariatu w Katowicach – apelują policjanci.

Szczególną uwagę zwraca fakt, że kobieta pojawiła się w sklepie z dzieckiem. Być może chciała wykorzystać fakt, że miała przy sobie wózek, który mógłby jej posłużyć do schowania skradzionych towarów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę