Tatry
Fot. Facebook Tatromaniak / Edyta Edyska

Na grupie zrzeszającej miłośników Tatr na Facebooku pojawiło się wymowne zdjęcia. Widać na nim trzy małe niedźwiadki, które bawiły się na leśnej drodze w Dolinie Kościerskiej. Na następnym kadrze widać jednak przerażający moment.

Niektóre zdjęcia zamieszczane w sieci przez miłośników gór mówią same za siebie. Tak było w przypadku fotografii trzech małych niedźwiadków, które znalazło się na grupie „Tatromaniak”. Internauci zasłużenie zachwycali się tym momentem.

„Jakie śliczne misiątka”, „Kochane maleństwa oby wyrosły na duże miśki”, „Cudowne misie, tylko przytulać” – piszą pod zdjęciem niedźwiadków zachwyceni internauci, aż do chwili gdy wśród komentarzy nie pojawia się kolejny kadr.

Autorzy strony zamieścili również drugie zdjęcie, które nieco zmieniło optykę komentujących. Widać na nim było ogromną niedźwiedzicę, która pilnie strzegła swoich dzieci. Na szczęście była nieco oddalona od fotografującego.

– Gdyby się znaleźć przypadkowo między młodymi a matką, to mamy marne szanse na przeżycie. Matka, myśląc że rozdzielamy ją od młodych, walczyłaby o swoje – zauważa internauta.

Fot. Facebook Tatromaniak / Edyta Edyska

Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!