Usta są 2x większe. Kosmetyk masz w kuchni, a efekt jest piorunujący

usta
fot. Pixabay

Aby powiększyć usta, wcale nie musisz rezerwować wizyty w klinice medycyny estetycznej. Istnieją też domowe metody, które doraźnie powiększają wargi. Wizażyści bez żadnego problemu są w stanie nadać ustom „pełności”, wystarczą dobre kosmetyki i odrobina sprytu. Jeśli nie opanowałaś makijażu do perfekcji, a ze specjalnych zabiegów nie chcesz korzystać, i tak możesz osiągnąć upragniony efekt. Do dyspozycji masz jeszcze ten bombowy trik na powiększenie ust.

REKLAMA

Patent na powiększenie ust. Efekt lepszy niż z salonu piękności

W całej sztuczce priorytetową rolę odgrywa 1 produkt spożywczy, a jest nim pa­pryczka chil­li. Zawiera kap­sa­icy­nę, która błyskawicznie podnosi tem­pe­ra­tu­rę i wzmaga przepływ krwi w na­skórku – nawet odrobina ostrej przyprawy naniesiona na usta wywołuje lekki dreszczyk, a wraz z nim wargi stają się lekko opuchnięte i optycznie większe.

Domowy balsam powiększający usta lepiej przyrządzać z dodatkiem minimalnej ilości papryczki chilli w formie proszku. Użycie świe­żej papryki może wywołać spory dyskomfort i pokiereszować delikatne tka­nki. Warto o tym pamiętać.

Przygotowanie domowego bal­samu po­więk­sza­ją­cego usta – krok po kroku

W niewielkim naczyniu umieść 1 łyż­kę masła shea bądź ole­ju ko­ko­so­we­go, a potem włóż ją do jeszcze większego pojemnika (ew. głę­bszego spodka), w którym znajduje się wrząca woda. Odczekaj kil­ka chwi­l, aby tłuszcz się rozpuścił. Gdy tak się stanie, dodaj ociupinkę pikantnej pa­prycz­ki (suszonej) i starannie zamie­szaj. Przyszykuj sobie małe i czy­ste pudełeczko, np. po starej szmince do ust i włóż do nie­go domowy balsam. Pocze­kaj trochę, aby się ostudził. Wtedy też stwardnieje. Balsam domowej produkcji jest już gotowy. Smaruj nim usta przed każdym wyjściem, a efekt „jak z salonu piękności” masz jak w banku.

REKLAMA

Czytaj też: Ten korzeń wygładza zmarszczki papierowe jak żelazko. Znikają szast-prast

Podziel się: