REKLAMA

Napad na bank w Kurowie. Kobieta ukradła pieniądze i zniknęła

REKLAMA

W Kurowie na Lubelszczyźnie doszło do napadu na bank! W środę rano do placówki wpadła zamaskowana kobieta z nożem. Po sterroryzowaniu personelu zażądała wypłaty zgromadzonej w banku gotówki. Według wstępnych doniesień pomiędzy napastniczką a jedną z pracownic doszło do szarpaniny. Finalnie jedna z kasjerek – w obawie o swoje zdrowie i życie – spełniła żądanie kobiety. Podejrzanej udało się uciec z miejsca zdarzenia. Trwa policyjna obława.

Do zdarzenia doszło w Kurowie (woj. lubelskie), w środę ok. godziny 10:00. Doniesienia o napadzie na znajdujący się tam bank potwierdziła w mediach społecznościowych Lubelska Policja – informuje polsatnews.pl.

REKLAMA

Jak przekazał w rozmowie z portalem podinsp. Waldemar Łazuga z KPP w Puławach – do placówki bankowej w Kurowie weszła zamaskowana kobieta w okularach i kapturem na głowie. Uzbrojona w nóż napastniczka zaczęła grozić personelowi banku, po czym zażądała pieniędzy.

Napad na bank w Kurowie na Lubelszczyźnie. Uzbrojona w nóż kobieta weszła do banku i zażądała pieniędzy. Trwa obława

Jak dodaje policjant – pomiędzy kobietą a jedną z pracownic banku doszło do szarpaniny. Obawiając się jednak o swoje bezpieczeństwo pracownica spełniła żądanie napastniczki i wypłaciła pieniądze. Po odebraniu gotówki kobieta wyszła z banku i udała się w nieznanym kierunku na piechotę.

REKLAMA

Do tej pory nie udało się zatrzymać podejrzanej. „Trwa policyjna obława za kobietą, która – posługując się nożem – napadła na placówkę bankową w Kurowie, w powiecie puławskim” – podaje policja.

Nie jest jasne, czy ktokolwiek ucierpiał fizycznie w wyniku incydentu.

REKLAMA

Podejrzanej kobiety poszukują policjanci z Puław we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. „Trwają intensywne czynności poszukiwawcze za tą osobą” – przekazał asp. Łazuga w rozmowie z polsatnews.pl.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA