7 stycznia odbyła się premiera pierwszego wspólnego hitu Viki Gabor i Kayah. Utwór „Ramię w ramię” potwierdził tym samym plotki dotyczące współpracy artystycznej obu piosenkarek.

Piosenka przypomina do złudzenia twórczość Kayah z Goranem Bregoviciem, a więc z czasów wielkiego przeboju „Prawy do lewego”. Jest rytmiczny i wpadający łatwo w ucho.

Zwyciężczyni ostatniej edycji Eurowizji Junior Viki Gabor nie kryje, że współpraca z tak doświadczoną artystką, jaką jest Kayah, może stać się przełomem w jej rozpoczynającej się dopiero karierze artystycznej.

– Współpraca z Kayah była dla mnie zaszczytem i przyjemnością – podkreśliła 12-latka w rozmowie z Wirtualną Polską. – To wspaniałe uczucie móc współpracować z tak doświadczoną artystką, uczyć się od niej i obserwować, jak pracuje. Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba, a ludzie będą się przy nim bawić tak dobrze, jak my przy jego powstawaniu – dodała.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat