Wypadek
Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w gminie Godziesze Wielkie w województwie wielkopolskim. 19-letni kierowca i 17-latka w dziewiątym miesiącu ciąży wypadli z drogi swoim audi i dachowali. Jak się okazało, kierujący był pijany.

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 kwietnia po godzinie 3:00. Jak relacjonuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, W miejscowości Godziesze Małe dachował samochód osobowy marki audi.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowcą był 19-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który miał w wydychanym powietrzu pół promila alkoholu. Oprócz niego w aucie znajdowała się 17-latka w zaawansowanej ciąży.

– Kierujący samochodem marki Audi, 19-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do przydrożnego rowu, a następnie dachowało – przekazała podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu w rozmowie z portalem faktykaliskie.info.

Podróżujący mieli mnóstwo szczęścia, ponieważ nic im się nie stało. 17-letnia pasażerka będąca w dziewiątym miesiącu ciąży odmówiła zabrania do szpitala, natomiast 19-latek nie potrzebował pomocy medycznej.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!