Aby oferować jak najlepsze usługi w przemyśle gastronomicznym, niezbędny jest fachowy sprzęt. Sklep gastronomiczny Wamma jest miejscem, gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by prowadzić własny lokal gastronomiczny. Już teraz zapoznaj się z bogatą ofertą firmy!

Wamma — wyposażenie dla gastronomii od 1989 roku

Firma Wamma Poland Macewicz może pochwalić się naprawdę bogatym doświadczeniem w branży. Na rynku działa już od 1989 roku. Nie tylko produkuje ona wysokiej klasy autorskie wyposażenie gastronomii, ale także zajmuje się jego dostarczaniem i montażem. Oprócz tego w ofercie znajdziesz propozycje sprzętu i akcesoriów dla zakładów gastronomicznych oraz profesjonalnych kuchni, które pochodzą od renomowanych producentów. W sklepie możesz odnaleźć między innymi propozycje pochodzące od marek takich jak: APS-Germany, Bartscher, Thermohauser Hillbrush i wiele więcej. Firma cały czas się rozwija, a od 2016 roku ma do dyspozycji nowoczesne obiekty przystosowane do produkcji sprzętu gastronomicznego.

Sklep dla gastronomii Wamma oferuje swoje towary także online. Na stronie internetowej sklepu Wamma dostępny jest bogaty asortyment gastronomiczny. Korzystając z usług firmy, możesz uzyskać fachową pomoc na każdym etapie zakupów oraz zaopatrzyć się w towary najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Co więcej, całe Twoje zamówienie dotrze niezwykle szybko, aby nie powodować żadnych przestojów w pracy kuchni gastronomicznej. Sama strona internetowa sklepu jest bardzo intuicyjna i pozwala bez trudu odnaleźć niezbędne produkty. Są one podzielone na kategorie tematyczne, które pozwolą Ci także skompletować gotowe zestawy sprzętu. Jeżeli wolisz jednak przeglądać ofertę sklepu w wersji papierowej, możesz zamówić katalog produktów, które dostępne są na stronie internetowej i zaplanować w ten sposób swoje zamówienie.

Jakie przybory urządzenia gastronomiczne oferuje sklep Wamma?

Sklep dla gastronomii Wamma zaopatrzy w pełni każde przedsiębiorstwo związane z przechowywaniem, transportowaniem i przygotowywaniem żywności. Jakie dokładnie wyposażenie gastronomiczne znajdziesz w ofercie?

Restauracje

Ważnym elementem asortymentu sklepu Wamma jest wyposażenie do kuchni gastronomicznej w restauracji. Bez względu na to, w czym specjalizuje się lokal, potrzebne są naczynia, sztućce i garnki. Nawet jeśli sprzedajesz wyłącznie dania na wynos, przydatne będą pojemniki na jednorazowe opakowania. Sklep Wamma posiada także szeroki wybór noży i narzędzi dedykowanych do przygotowywania konkretnych potraw, na przykład kebaba czy posiłków rybnych.

Wyposażenie małej gastronomii

Osobną kategorię produktów stanowią przybory do małej gastronomii. Tutaj, chociaż wymagania są nieco mniejsze niż w przypadku standardowych restauracji, również warto stosować tylko najwyższej jakości sprzęt. Każde urządzenie, które może się przydać w prowadzeniu tego typu działalności, także dostępne jest w sklepie Wamma. Dzięki temu bez trudu skompletujesz całe wyposażenie małej i dużej gastronomii.

Troska o higienę pracowników

Bardzo dużo miejsca w ofercie produktów Wamma zajmują urządzenia, które pozwolą pracownikom zatroszczyć się o zachowanie odpowiedniej higieny. Jest to niezwykle ważne w przypadku wszystkich osób, które pracują z żywnością. Aby zadbać o ten aspekt funkcjonowania lokalu gastronomicznego, zainwestuj w wysokiej jakości sterylizatory narzędzi, myjki do butów, ścianki higieny rąk oraz skuteczne detergenty, które usuną wszelkie zabrudzenia.

Estetyczna ekspozycja

Oprócz podstawowego wyposażenia kuchni w restauracjach warto zadbać także o prawidłową ekspozycję potraw oraz dekoracje lokalu. Ekspozytory, dyspensery i bufety pozwolą na atrakcyjne zaprezentowanie jedzenia. Szczególnie ważne jest to w przypadku hotelowych restauracji, które oferują szwedzki stół. Jeżeli potrawy będą estetycznie podane, goście z pewnością z jeszcze większą przyjemnością je wypróbują. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się również w tablice, na których umieścisz wszystkie najważniejsze informacji lub aktualne menu.

Sprzęt gastronomiczny Wamma — najwyższa jakość usług

Najważniejszą cechą sklepu Wamma jest bez wątpienia jego bogata oferta, w której znajdziesz wyposażenie gastronomiczne do lokali gastronomicznych każdego typu.  W jednym miejscu dostępny jest tutaj pełen pakiet przyborów kuchennych, specjalistycznych maszyn oraz akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania gastronomii. Nie tylko przygotujesz więc różnorodne posiłki, ale także dokładnie zatroszczysz się o higienę i bezpieczeństwo pracowników. Decydując się na wysokiej jakości sprzęt, sprawisz także, że świadczone przez Ciebie usługi będą na najwyższym poziomie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę