Wandal w centrum miasta. Policja szuka mężczyzny, który zarysował wiele aut

Sprawca
Fot. Policja Gorzów Wielkopolski

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego opublikowali w Internecie materiał wideo, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Widać na nim niezidentyfikowanego jak dotąd mężczyznę, który niszczył zaparkowane samochody.

REKLAMA

Jedna z miejskich kamer w Gorzowie Wielkopolskim uwieczniła niezrozumiałe zachowanie mężczyzny. W styczniu na policję zgłosiło się kilka osób z tym samym problemem – ktoś zarysował lakier na ich samochodach.

Po przyjęciu zgłoszeń mundurowi zaczęli dochodzenie. Po pewnym czasie udało im się dotrzeć do nagrania z kamery monitoringu zamontowanej na budynku przy jednej z ulic w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Okazało się, że niezidentyfikowany jak dotąd mężczyzna z niewiadomych przyczyn wyjął z kieszeni ostry przedmiot, po czym zaczął rysować nim lakier na losowych samochodach. Nie miał jednak pojęcia, że jest nagrywany.

Do zdarzenia doszło 23 stycznia, jednak prokurator rejonowy dopiero teraz podjął decyzję o opublikowaniu nagrania w sieci. Policja zwraca się z prośbą do internautów. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę z nagranie proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 47 791 21 11.

Udostępnij: