Warszawa. Wjechał w grupę osób i zbiegł. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Odmroził sobie stopy żeby wyłudzić odszkodowanie
fot. Pixabay

Niezidentyfikowany jak dotąd sprawca wjechał w grupę kilku osób na warszawskiej Pradze, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Stołeczna policja poszukuje kierującego, a przy tym wystosowała apel do wszystkich, którzy mogą mieć jakieś informacje na temat incydentu.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce w sobotę tuż przed północą. Wtedy to policjanci otrzymali informację, że na ulicy Szwedzkiej na warszawskiej Pradze doszło do potrącenia grupy składającej się z kilku osób. Mundurowi niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie według informacji „Super Expressu” miało przebywać 10 osób.

– Pojazd z nieznanych przyczyn wjechał w grupę osób . W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala − mówiła „Super Expressowi” kom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA

Trzy osoby trafiły do szpitala

Funkcjonariusze ustalili, że sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. – Prowadzimy czynności w tej sprawie. Zabezpieczamy monitoring na miejscu zdarzenia. Apelujemy do wszystkich osób, świadków, którzy mogą mieć informacje na temat tego zdarzenia – dodaje kom. Wersocka.

W wyniku potrącenia, do szpitala trafiły trzy poszkodowane osoby. Z nieoficjalnych jak dotąd informacji wynika, że na dłuższą obserwację musiała zostać zatrzymana jedna z osób. Stan zdrowia dwóch pozostałych był na tyle dobry, że mogły został wypisane do domu.