Wbij strzykawkę w butelkę. Ten trik przyda się każdemu

Wbij strzykawkę w butelkę
YouTube Screen | Fix it fast

Wbij strzykawkę w butelkę, a twoje rośliny ci podziękują. Ten trik pozwala zaoszczędzić czas i jest niezwykle przydatny oraz skuteczny. 

REKLAMA

Podlewanie roślin może być czasochłonne szczególnie w przypadku dużych ogrodów lub roślin doniczkowych. Wymagają regularnego poświęcenia uwagi i odpowiedniej ilości wody. Warto więc ułatwiać sobie tę czynność i  skorzystać z rewelacyjnego sposobu, który polega na zastosowaniu butelki ze strzykawką.

Wbij strzykawkę w butelkę. Rośliny ci podziękują

Ten prosty trik polega na umieszczeniu strzykawki w otworze butelki i napełnieniu jej wodą. Potem wystarczy, że wbijesz igłę ze strzykawką do doniczki i dzięki temu woda będzie podawana bezpośrednio do korzeni rośliny. To pozwala na efektywne nawodnienie i przy okazji nie będziemy zapominać o podlewaniu.

REKLAMA

Można stosować to zarówno w przypadku roślin doniczkowych, jak i ogrodowych. W przypadku roślin ogrodowych wystarczy wbić strzykawkę w otwory między korzeniami. Jeśli chcesz zadbać o swoje rośliny to warto spróbować tej metody, a te z pewnością ci za to podziękują.