Wbił się ciężarówką w filar wiaduktu! Kierowca zakleszczony w środku!

REKLAMA

Na drodze ekspresowej S6 miejsce miał poważny wypadek. W Juszkowie ciężarowy samochód z takim impetem uderzył w wiadukt, że wbił się w jego filar. Aby wyciągnąć z pojazdu zakleszczonego kierowcę, interweniować musiała straż pożarna.

Wypadek miał miejsce na S6 w kierunki Gdyni w poniedziałek około godziny 6:30.

REKLAMA

– 47-letni kierujący pojazdem ciężarowym zjechał na prawe pobocze, przełamał barierki energochłonne po prawej stronie, a następnie uderzył w przęsło wiaduktu nad drogą S6, która prowadzi na Juszkowo – poinformował oficer prasowy KPP w Pruszczu Gdańskim sierż. sztab. Karol Kościuk.

Zniszczenia pojazdu spowodowały, że kierujący ciężarówką został zakleszczony w jej wnętrzu. Na miejscu musiała się pojawić straż pożarna z Pruszcza Gdańskiego. Wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogłowia Ratunkowego, aby przetransportować poszkodowanego kierowcę do szpitala.

Poza strażakami i LPR na miejscu obecnie byli także policjanci nadzorowani przez zastępcę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Pruszczu Gdańskim. Wezwano również dodatkowe jednostki strażackie z Łęgowa i Gdańska oraz lekarzy pogotowia ratunkowego.

REKLAMA

Udostępnij: