Wieje ci z okien
YouTube screen | Majster Amator

Wieje ci z okien? Okazuje się, że to częsty problem, z którym zmaga się wiele osób. Na szczęście jest na to świetny sposób, który błyskawicznie rozwiąże ten kłopot. Koniecznie wypróbuj.

Wraz z coraz niższymi temperaturami wiele osób zmaga się z problemem jakim jest wianie z okien. Powoduje to, że jest zimno w pokoju, a gdy nic z tym nie zrobimy możemy doczekać się przeziębienia. Aby temu zapobiec wystarczy zastosować prosty trik. Rozwiąże on ten problem szybko i skutecznie, sprawdź czy o tym wiedziałeś.

Wieje ci z okien? Wystarczy zastosować ten trik

Jeśli zauważyłeś, że z twojego okna wieje i jest zimno, to wystarczy zastosować prosty patent. Polega on na przełączeniu okna z trybu letniego na zimowy. Jak to zrobić?

Otwórz okno i odszukaj po boku rolkę regulacyjną – występuje najczęściej jako bolec. Można zauważyć, że ma dłuższy i grubszy bok po jednej stronie, a po drugiej krótki. Weź kombinerki, następnie złap solidnie bolec i przekręć go do środka. Dłuższy i grubszy bok musi znajdować się od wewnątrz. Dzięki temu okno bardziej się dociśnie podczas zamykania i zimne powietrze nie będzie wiało.

Jeśli przełączenie trybu w oknie nie pomogło, najprawdopodobniej konieczna będzie wymiana uszczelek. Warto zapamiętać i zastosować opisany wyżej patent. Przekonaj się sam, że to działa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę