Wiosna będzie tak samo zaskakująca, jak zima? Jackowski zdradził, czy susza znów uderzy!

Jaka będzie pogoda na wiosnę. Rok będzie deszczowy - twierdzi Krzysztof Jackowski
fot. YouTube

Zima nie zaskoczyła drogowców, za to wciąż zaskakuje nas! Szokują oczywiście wysokie temperatury, które na początku stycznia nawiedziły Polskę. W niektórych regionach temperatura dochodziła nawet do 20 stopni Celsjusza! Do dzisiaj w Polsce utrzymują się dodatnie temperatury. Jeśli zimą zimy nie ma, to jaka będzie wiosna? Z bardzo długoterminową prognozą pogody jasnowidz Krzysztof Jackowski.

REKLAMA

Jasnowidz z Człuchowa nie spoczywa na laurach. Tytan pracy regularnie organizuje na YouTube transmisje na żywo dla swoich widzów. W czasie live’ów Krzysztof Jackowski oczywiście przewiduje przyszłość. Czasem wizję realizuje w czasie rzeczywistym, a czasem opowiada sympatykom, co udało mu się przewidzieć w międzyczasie. Znany m.in. ze znajdowania dla policji zaginionych ciał, jasnowidz czasem zajmuje się także… prognozą pogody!

Zimą zimy nie ma, a czy wiosną będzie wiosna? Krzysztof Jackowski zobaczył, jaka będzie wtedy pogoda

Skoro można przewidzieć wojnę albo upadek samolotu na drugim końcu świata, dlaczego nie można byłoby przewidzieć, jak będzie wyglądała kolejna pora roku. Jasnowidz przewidział coś, co dla jednym może być świetną informacją, a dla innych niezbyt.

REKLAMA

Jeśli wizja Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi, czeka nas bardzo deszczowy rok. Oznacza to, że rolnicy mogą odetchnąć. W zeszłym roku Polsce doskwierała susza – obawy o zbiory wobec rekordowych upałów i braku deszczu było bardzo duże. W tym roku ma być zupełnie inaczej – rzeki, strumyki, rowy i jeziora przepełnią się znów wodą!

Deszcz kojarzy się jednak niektórym z siedzeniem w domu. Nic z tego! Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem” uspokaja – będzie ładnie.

REKLAMA

„To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna” – powiedział Jackowski dla „SE”.

Podziel się: