Wlej to zamiast płynu do płukania
fot. screen Youtube / Uradi Sama- Ideje za kreativce

Wlej to zamiast płynu do płukania. Twoje ubrania będą miękkie, świeże i pachnące jak nigdy dotąd. A wszystko to dzięki pewnej miksturze. 

Ten patent przyda się z pewnością każdemu. Zwłaszcza tym, którzy zmagają się z problemem szorstkich ubrań po wyjęciu z pralki i wyschnięciu. Okazuje się, że wystarczy wlać pewną miksturę do szufladki z przegrodą na płyn do płukania. Dzięki temu trikowi ubrania znów będą miękkie i pachnące jak nigdy dotąd.

Wlej to zamiast płynu do płukania. Efekty będą niesamowite

Przygotuj mieszankę z 3 łyżek ryżu, 1/4 szklanki octu i 1 szklanki wody. To trik hotelarzy, dzięki któremu pościel i ręczniki są tak miękkie. Ocet sprawi, że tkaniny zmiękną, usuną się także osady z detergentów i ubrania będą świeże.

Ryż zmiel na proszek w blenderze, a potem dodaj ocet i wodę. Odstaw na 10 minut, a potem wlej połowę do szufladki, a drugą połowę do bębna z ubraniami, ręcznikami. Włącz program pralki i wypierz ubrania, a potem wlej trochę płynu do płukania o ulubionym zapachu i włącz pralkę jeszcze na 15 minut. Zdziwisz się jak bardzo pachnące wyjmiesz ubrania z pralki, a oprócz tego będą tak  miękkie i miłe w dotyku jak nowe.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę