Włóż papier toaletowy do puszki
fot. screen Youtube / Smart Fox

Włóż papier toaletowy do puszki i podpal go. Efekty są natychmiastowe. Moi znajomi się śmiali kiedy to zobaczyli, ale sami stosują to w każdym sezonie letnim. 

Czy kiedykolwiek słyszałeś o triku z podpalaniem papieru toaletowego? Jakie ma to działanie i dlaczego warto zastosować to w swoim domu? Odpowiedź znajdziesz poniżej. Będziesz z pewnością zaskoczony.

Włóż papier toaletowy do puszki i podpal go. Niezwykły patent

Ta sztuczka rewelacyjnie radzi sobie z niechcianymi gośćmi jakimi są komary i muchy. Dzięki podpalonemu papierowi z dodatkiem olejku eterycznego pozbędziesz się ich w kilka sekund. Najlepiej postawić puszkę na balkonie, aby skutecznie odstraszyć owady. Jak to zrobić?

Na początku oczyść i wysusz od środka puszkę np. po groszku i marchewce. Następnie chwyć rolkę papieru toaletowego i wyjmij karton ze środka. Zgnieć lekko rolkę papieru, a potem włóż do pustej, oczyszczonej i wysuszonej puszki.

Skrop papier około 20 kroplami olejku eterycznego. Najlepszy będzie olejek z drzewa herbacianego, mięty pieprzowej lub lawendy. Wtedy możesz zapalić rolkę papieru toaletowego. Postaw ja na balkonie lub tarasie w miejscu odizolowanym od dzieci i zwierząt. Komary i muchy nie zbliżą się na kilometr.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę