Włóż skórkę banana do skarpety
YouTube screen | Smart Fox

Włóż skórkę banana do skarpety, a rezultaty będą niezwykłe. Trik, który jest wart zastosowania, dlatego koniecznie musisz się o nim dowiedzieć.

Czy kiedykolwiek wkładałeś skórkę banana do skarpety? Jeśli nie to podpowiadamy, że warto z tego skorzystać i nie wyrzucać ich od razu do kosza. Ten prosty patent jest skuteczny w przypadku schorzenia, z którym zmaga się bardzo wiele osób. Sprawdź jak to działa, wyjaśniamy to w dalszej części artykułu.

Włóż skórkę banana do skarpety. Efekt jest zaskakujący

Suche i popękane pięty to problem, który niestety dotyka bardzo dużo osób. Powody tego stanu mogą być różne, dlatego warto przyjrzeć się swojej diecie, higienie oraz profilaktycznie wykonywać badania krwi. Warto więc zapamiętać, że ten trik jedynie niweluje objawy, nie eliminuje przyczyny. Skórka banana ma wiele właściwości korzystnych dla skóry. Nawilża i nawadnia, a w połączeniu z kremem sprawia, że pięty są gładkie.

Po włożeniu skórki banana w skarpetkę upewnij się, że znajduje się ona idealnie na piętach. Pozostaw tak na co najmniej godzinę a potem umyj stopy i wetrzyj dokładnie krem masując przy tym stopy. Powtarzaj to regularnie, a efekty będą rewelacyjne.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!