Włóż to do piekarnika
YouTube screen | Aurikatariina

Włóż to do piekarnika, a następnie ustaw temperaturę i odczekaj, a twój piekarnik będzie lśnił jak nowy. Ten genialny patent doskonale radzi sobie z zabrudzeniami. Sprawdź i wypróbuj, a nie pożałujesz. 

Piekarnik to nieodłączny element podczas gotowania. Częste pieczenie różnych potraw sprawia, że opary tłuszczu osadzają się w całym wnętrzu i tworzą ciężkie do usunięcia zabrudzenia. Jest jednak pewien rewelacyjny sposób, który ułatwi ci to zadanie, a czyszczenie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe jak dotychczas.

Włóż to do piekarnika i włącz temperaturę. Efekt będzie zaskakujący

Długie i ciężkie szorowanie piekarnika może odejść w niepamięć dzięki temu patentowi. Wystarczy zastosować tabletkę do zmywarki, która ma właściwości czyszczące i odtłuszczające. Dzięki niej czyszczenie piekarnika nabiera nowego wymiaru, bo staje się to o wiele szybsze i prostsze. Jak to zrobić? To banalne proste!

Tabletkę do zmywarki umieść na blaszce, a następnie zalej ją wrzącą wodą. Wcześniej ustaw piekarnik na 100 stopni i włóż blachę z tabletką na co najmniej dwie godziny. Po tym czasie wyczyść piekarnik gąbką. Efekty cię z pewnością zachwycą. Wnętrze piekarnika będzie pięknie pachniało i lśniło jak nowe!

Jeśli lubisz ekologiczne i domowe sposoby na wyczyszczenie piekarnika, ale nie masz tabletek do zmywarki, to warto skorzystać ze sposobu z sokiem cytrynowym, o którym pisaliśmy w tym artykule.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!