Włóż to do zlewu
YouTube screen | Mr Smart

Włóż to do zlewu, a nie będziesz musiał go czyścić. Rewelacyjny sposób na zapobieganie zatkaniu odpływu. Ten trik musi poznać każdy.

Zatkany zlew to zmora, z którą każdy z nas zmierzył się co najmniej raz. Dzieje się to przez resztki jedzenia podczas mycia naczyń. Aby temu zapobiec warto zastosować pewien trik. Sprawdź i wypróbuj, a już zawsze będziesz tak robić.

Włóż to do zlewu, a zapobiegniesz zatkaniu

Włóż do zlewu siateczkę z maseczki ochronnej, a twój odpływ i zlew będzie czysty jak nowy. Mało kto wie o tym sposobie ponieważ nie jest on bardzo popularny. Warto go jednak zastosować, bo jest niezwykle przydatny i co najważniejsze – skuteczny. Jego zadaniem jest zapobiegać zatkaniu w zlewie. Sprawdza się w przypadku włosów wypadających podczas mycia. Siateczka z maski stworzy „filtr”, który nie przepuści włosów do odpływu.

Trzeba ułatwiać sobie nawet te najbardziej proste czynności i sprawić jednocześnie, że nasze wnętrze jest nieskazitelnie czyste. Sprawdź też jak wyczyścić zlew z plam i osadów kamienia, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę