REKLAMA

Zapach do wnętrz
YouTube | TiffyQuake

Nie da się ukryć, że hotelowe pokoje pachną przepięknie. Jest to oczywiście element marketingu, który ma spowodować u klientów chęć powrotu do danego obiektu hotelowego. Pamiętajmy jednak, że wyjątkowe zapachy wnętrz nie są tylko i wyłączenie zarezerwowane dla hoteli. W naszym domu również może przepięknie pachnieć, a co więcej, zapach taki możemy wykonać samodzielnie i to w tani oraz ekologiczny sposób!

REKLAMA

Luksusowy zapach także w naszym domu!

Do przygotowania domowego zapachu do wnętrz potrzebne będą drewniane patyczki, 6 łyżeczek sody oczyszczonej, pół szklanki białego ryżu, a także słoiczek lub inne ładne naczynie. Oczywiście nie zapomnijmy także o przygotowaniu olejku eterycznego o ulubionym zapachu. Wykonanie jest dziecinnie proste!

Jak przygotować zapach do wnętrz w tani sposób?

W naczyniu mieszamy sodę oczyszczona i ryż. Następnie na tak przygotowane podłoże nakrapiamy około 10 kropli olejku eterycznego. Całość znów mieszamy i przekładamy do przygotowanego wcześniej słoiczka. Na sam koniec w mieszankę wbijamy kilka drewnianych patyczków i gotowe! Taki zapach wystarczy nam na około 3 tygodnie. Wtedy wystarczy ponownie dodać olejek eteryczny i dalej cieszyć się ulubionym zapachem!

REKLAMA

REKLAMA