wrzuć to do pralki wraz z ręcznikami
YouTube screen | JECA SVAŠTARICA

Wrzuć to do pralki wraz z ręcznikami, a zaskoczysz się jak bardzo będą miękkie. Ten trik uratuje twoje ręczniki i dzięki temu będą jak nowe przez długi czas. 

Ręczniki często pierzemy, ale zdarza się, że przez to szarzeją i robią się twarde i szorstkie w dotyku. Nie musisz ich jednak wyrzucać, bo jest pewien rewelacyjny trik, który sprawi, że ręczniki po wypraniu będą mięciutkie i miłe w dotyku. Będą dosłownie jak nowe!

Wrzuć to do pralki wraz z ręcznikami – rewelacyjny trik, który musisz poznać

Wrzuć to do pralki wraz z ręcznikami

Po zastosowaniu tego triku ręczniki już zawsze będą miękkie i delikatne. Wystarczy dodać do pralki jeden produkt i włączyć program. O jaki produkt chodzi?

Chodzi tutaj o ocet i sól, które świetnie radzą sobie ze zmiękczeniem ręczników. Ręczniki wypierz najpierw przez 15 minut lub włącz najkrótszy program tylko z dodatkiem proszku do prania. Potem do bębna dodaj pół łyżki octu i soli, a następnie nastaw pranie ponownie, ale na dłuższy program z płynem do płukania i małą ilością proszku.

Po skończeniu prania ręczniki będą miękkie jak nowe. Dzięki niemu zaoszczędzisz pieniądze i przede wszystkim będziesz cieszyć się delikatnymi ręcznikami przez długi czas.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę