Wrzucili zdjęcie zmasakrowanych zwłok 19-letniej Basi, która zginęła w wypadku w Katowicach

wypadek w Katowicach
fot. Youtube

Ciężko pojąć to, co się wyprawia na facebookowym profilu 19-letniej Basi Sz., która zginęła pod kołami autobusu w Katowicach. Niestety na hejcie się nie kończy, bo ktoś wstawił zdjęcie, które rzekomo pokazuje zwłoki tragicznie zmarłej dziewczyny. – Ludzie, opamiętajcie się! – piszą internauci.

REKLAMA

W weekend kierujący katowickim autobusem śmiertelnie potrącił 19-latkę, która rozdzielała bijącą się grupę osób. Tragedia wstrząsnęła całą Polskę.

Śmierć Basi wywołała poruszenie Polaków w mediach społecznościowych. Na profilu kobiety komentarz opublikowało już ponad 17 tysięcy osób. Niestety ludzie, których 19-latka nawet nie znała hejtują jej sposób życia oraz to że w młodym wieku miała dwójkę dzieci. Wiele osób nawet żartuje z jej śmierci.

REKLAMA

Na tym się to nie kończy. Na jej profilu w mediach społecznościowych wstawiono także zdjęcie zmasakrowanych zwłok. Miały one należeć rzekomo do zmarłej 19-latki. Wielu osobom bardzo zależy, aby je zobaczyć. – Pokaże ktoś te zwłoki na priv? – napisał jeden z komentujących.

Szokujące zdjęcie zostało wykonane z wnętrza parawanu, niewykluczone więc, że zrobił je któryś z policjantów lub ratowników. Większość internautów namawia do opamiętania się.

Portal o2.pl ustalił, że policja wszczęła już podstępowanie w tej sprawie. – Uzyskaliśmy informację, że zdjęcia pojawiły się w sieci. Zostało to przekazane do komendanta i policja już prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. Mamy na celu ustalenie tego, kto wykonał to zdjęcie i udostępnił je w internecie – powiedziała dla o2.pl komisarz Magdalena Wiśniewska z Zespołu Prasowego Komendy Policji w Katowicach.

REKLAMA