dziennikarz
fot. screen Twitter

Takie wpadki nie zdarzają się często, ale jak już mają miejsce, to odbijają się szerokim echem. Kiedyś ofiarą podobnej wpadki padł Kamil Durczok – od „brudnego” stołu – teraz błąd popełnił Michał Cholewiński, dziennikarz Polsat News – i to na wizji!

2 października – nieświadomy, że jest na żywo, Cholewiński, dobitnie zaklął podczas rozmowy z współprowadzącą program. Rozmowa, która nie miała wyjść na jaw dotyczyła szczepionek.

Dziennikarz Polsat News był zdegustowany tym, co wyczytał nad podsuniętej mu przez obsługę programu kartce z danymi na temat szczepień na świecie.

W głosie Cholewińskiego słychać było autentyczną złość. To, co powiedział do współprowadzącej Joanny Racewicz odbiło się potem szerokim echem.

„Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety” – powiedział Michał Cholewiński.

Co ciekawe, fragment pewnie byłby zauważony tylko przez nielicznych telewidzów. Były to sekundy od wejścia dziennikarzy na antenę. Sprawa się wylała, bo jeden z użytkowników Twittera czujnie zareagował na wpadkę dziennikarza, następnie ją nagrał i wrzucił do internetu.

https://twitter.com/pikus_pol/status/1444228205179723778


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę