Przejechana 15-latka
Twitter | EDP24

Pijany mężczyzna z Wielkiej Brytanii potrącił swoją 19-letnią córkę samochodem, po czym dwukrotnie po niej przejechał. Wcześniej rozwścieczony ojciec chciał zaatakować jej chłopaka przy użyciu łomu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 23 stycznia w West Winch w hrabstwie Norfolk. Wściekły i pijany 44-letni Nigel Malt w jednej ze ślepych uliczek przed swoim domem przejechał samochodem swoją córkę.

Nastolatka doznała poważnych obrażeń – złamania kręgosłupa, mostka i żeber, a do jej śmierci przyczyniły się obrażenia klatki piersiowej i brzucha. Śledczy wykazali, że 44-latek celowo przejechał nastoletnią córkę.

– Potrącił ją tyłem, obalając na ziemię. Przejechał po niej i zatrzymał się. Następnie przejechał po jej ciele córki przodem – opisał prokurator Andrew Jackson.

W czwartek 30 czerwca Sąd Koronny w Norwich odsłuchał nagrania zawierające agonalne jęki 19-latki. Prokurator podkreślił, że oskarżony „chciał w gniewie zabić Lauren Malt albo przynajmniej wyrządzić jej poważną krzywdę”. – Odgłosy jakie wydawała 19-latka musiały być dla niego oczywiste – zaznaczył.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę