Wstrząsające sceny. Emeryt przejechał gołębia, dobił go laską [WIDEO]

Gołąb
Fot. Facebook | Peck Savers

Do wstrząsających scen doszło w angielskim mieście Norwich. Jeżdżący na wózku elektrycznym emeryt postanowił rozjechać gołębia, następnie zsiadł z wózka i zmiażdżył głowę ptaka przy użyciu laski. Nagranie trafiło do sieci.

REKLAMA

Szokujący incydent wydarzył się 7 listopada nieopodal St Gregory’s Alley w Norwich. Nagranie trafiło do Internetu za sprawą wolontariuszy Peck Savers. Widać na nim 67-letniego Melville Shaldersa, który rozjechał znajdującego się na chodniku gołębia.

Na nagraniu dokładnie widać, jak emeryt zatrzymał się przed kawiarnią i zaczął się rozglądać, aby sprawdzić stan przejechanego ptaka. Po chwili jednak ruszył w dalszą podróż, a za nim widać było jedynie ptasie pióra.

– Czy wygląda na osobę, która jest przygnębiona lub zdenerwowana „przypadkowym” rozjechaniem ptaka? Dlaczego nie usiłuje mu pomóc? Nie każdy musi lubić gołębie, ale należy im się szacunek, tak jak wszystkim rozumnym zwierzętom – podkreślają wolontariusze.

REKLAMA

67-latek zabrał głos w wywiadzie dla „The Sun”. – To stało się przez przypadek. Pracowałem w schronisku dla zwierząt. Kocham zwierzęta i bardzo mi przykro – powiedział Shalders wyjaśniając przy tym, że dobił rannego gołębia laską, „aby skrócić jego cierpienie”.

Podziel się: