Sarbinowo
Twitter | PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿

Jeden z internautów zobaczył na internetowej kamerce monitoringu, że wczasowicze w Sarbinowie w niecodzienne sposób rezerwują sobie miejsce na plaży. Opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych i wywołało ono mnóstwo komentarzy.

Jak co roku tysiące polskich turystów postanawia wypocząć nad polskim morzem. Popularność nadmorskich kurortów sprawia, że niekiedy na plażach zaczyna brakować miejsc. Tak jest praktycznie podczas każdych wakacji nad Bałtykiem.

Duża liczba osób chcących wypocząć na plaży często powoduje, że jest na niej taki ścisk, że wybranie wolnego miejsca jest niemałym wyzwaniem. Popularnym zjawiskiem nad Bałtykiem jest rezerwowanie kawałka plaży przy użyciu parawanu.

Jeden z internautów dostrzegł takie zachowanie na jednej z kamerek internetowych pokazujących aktualny widok na plażę w Sarbinowie. Jako że post został opublikowany tuż po godzinie 9:00, widać, że turyści „rezerwują” sobie miejsca już od samego rana.

– W naszym państwie wprowadza się wiele absurdalnych przepisów, więc może pora na całkowity zakaz ustawiania na plażach parawanów? – zaproponował internauta. – WOPR powinien to usunąć, chociażby dlatego, że utrudnia wejście ratownika do wody – zauważył komentujący.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę