Rosja
Twitter | NEXTA

W Rosji pojawił się billboard, który przykuł uwagę wielu internautów. Na dwustronnej instalacji pojawiło się nawołanie do propagowania wojny, a przy tym reklamowała pewne przedsiębiorstwo. Efekt był dość specyficzny.

Od niemal 100 dni rosyjskie wojska nieustannie atakują Ukrainę. Broniący się kraj wielokrotnie pokazywał jednak, że nie zamierza się poddawać, czego efektem jest chociażby zabicie już ponad 30 tysięcy żołnierzy armii Putina.

Wizerunek Rosji po inwazji drastycznie się pogorszył. Choć tamtejsze wojska nie zrealizowały swoich celów, propaganda w dalszym ciągu tłumaczy, że wszystko idzie zgodnie z planem, a żołnierze są przedstawiani jako bohaterowie.

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, które według niektórych internautów jest podsumowaniem działań Rosjan. Na billboardzie propagującym symbole wojenne pojawiła się reklama zakładu pogrzebowego.

Przypadkowy zbieg okoliczności po raz kolejny pokazuje wizerunkową klęskę Rosji. Tego typu wpadki, które obrazują nieporadność Rosjan, pojawiają się regularnie. Zbrodnicza armia Władimira Putina zostaje w ten sposób obiektem jeszcze większych drwin i pogardy ze strony internautów z całego świata.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę