REKLAMA

gąbki do naczyń
fot. Pixabay

Wymień gąbki do naczyń na ten produkt i zaoszczędź kilka złotych. Te gąbki nie muszą być wymieniane na nowe tak często jak w przypadku tych zwykłych. To genialny sposób oszczędność.

REKLAMA

Gąbki do naczyń stosujemy nie tylko do mycia naczyń, ale też innych powierzchni – np. mebli, sprzętów AGD i wiele innych. Niestety po kilku zużyciach nadają się na śmietnik. Mało kto wie, że kiedyś stosowano zupełnie inne, bardziej wytrzymałe i odporne gąbki, które po wypraniu w pralce były jak nowe. Chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy? Zaopatrz się w gąbki, o których piszemy poniżej.

Gąbki do naczyń z celulozy. Rewelacyjny zamiennik tych tradycyjnych

gąbki do naczyń
fot. Pixabay

Gąbki z celulozy są niesamowicie opłacalne, chociażby dlatego, że możemy prać je w pralce i używać wielorazowo. Są delikatniejsze dla powierzchni, co nie oznacza, że słabo zmywają – wręcz przeciwnie. Z dodatkiem dobrego płynu do naczyń umyjesz nimi każde zabrudzenie. Nie kosztują krocie, dlatego wymieniając klasyczne gąbki na te z celulozy, zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

REKLAMA

Jak prać gąbki celulozowe do mycia naczyń?

Gąbki włóż do szklanej, dużej miski, następnie zalej wrzątkiem na kilka sekund. Wylej wodę i opłucz gąbkę w zimnej wodzie, a potem wrzuć do pralki najlepiej wtedy, kiedy pierzesz ściereczki i włącz program. Po wyschnięciu możesz używać ich ponownie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA