Wymieszaj te dwa składniki i spryskaj podłogę
YouTube screen | Smart Fox

Wymieszaj te dwa składniki i spryskaj podłogę, a będzie błyszczeć i lśnić. Pozbądź się smug dzięki temu trikowi. Sprawdź i przekonaj się, jak to działa.

Podłogi w naszym domu często się brudzą, dlatego wymagają codziennego sprzątania, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zwierząt. Wydaje się być to prostą i szybką czynnością, ale wiele osób ma jednak z tym problem. Pojawiające się smugi to zmora, z którą mało kto wie jak sobie poradzić. Od dziś ten problem odejdzie w niepamięć ponieważ jest sposób na idealnie czyste i pachnące podłogi bez smug i zacieków. Wystarczy połączyć ze sobą dwa składniki i spryskać po podłodze. Sprawdź i koniecznie wypróbuj.

Wymieszaj te dwa składniki i spryskaj podłogę. Zapomnisz o smugach i zaciekach

Przygotuj spryskiwacz i wlej do niego dwie szklanki wody. W osobnym naczyniu wymieszaj ze sobą dwie łyżki octu z odrobiną płynu do kąpieli. Przelej wymieszane składniki do spryskiwacza z wodą i potrząśnij. Jak używać mieszanki? Najpierw umyj podłogę tak jak zwykle, a gdy wyschnie spryskaj ją przygotowaną miksturą. Suchym mopem rozsmaruj i wypoleruj całą podłogę. Po smugach i zaciekach nie będzie śladu.

Pamiętaj o jednej ważnej wskazówce – do mycia podłogi użyj zimnej wody, gdyż ciepła pozostawia częściej i szybciej smugi ze względu na szybsze parowanie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę