Wynajął pokój w Airbnb. Do łez rozbawiła go.. instrukcja korzystania z łazienki!

Pewien mężczyzna wynajął nocleg w popularnym serwisie Airbnb. Jego wyjazdowi kolorytu dodała informacja na temat.. zasad korzystania z toalety, którą podzielił się w sieci. Spis reguł spotkał się z dużym odzewem ze strony internautów.

Brytyjczyk, Ian Hickton nie omieszkał umieścić w Internecie dokumentu, który otrzymał tuż po wynajęciu pokoju przez serwis Airbnb, wraz z ustalonymi przez gospodarza zasadami korzystania z toalety. Lista rozpoczęła się od prośby, aby korzystający z tego pomieszczenia używali umywalki w sposób, który nie spowoduje pozostawienia na lustrze smug i zanieczyszczeń. W dalszej części wynajmujący dowiedział się, jak powinien korzystać z prysznica i toalety.

Czytaj także:  Trik na czarne i przypalone patelnie. Będą lśnić jak nowe!

Gospodarz poprosił, aby ,,przed korzystaniem z kabiny prysznicowej umieścić w niej matę podłogową, a następnie odłożyć ją na kaloryfer, by wyschła”. Po kąpieli, wynajmujący powinien ,,skorzystać ze ściągaczki do kabiny, aby usunąć krople wody z szyb, płytek oraz okien”, zaś ,,po użyciu ściągaczki do kabiny, należy przetrzeć jej wnętrze do sucha ręcznikiem”.

Dodatkowo, mężczyzna dowiedział się, że ,,obowiązkowa musi korzystać ze szczotki do toalety”. Co prawda każdą z tych próśb można zrozumieć, jednak ich spis przy okazji wynajmowania pokoju w Airbnb jest na tyle niecodzienny, że spotkał się z wieloma zabawnymi komentarzami ze strony użytkowników Twittera.

Czytaj także:  Odkryto 27 sarkofagów mających ponad 2500 lat!

Wszystkie zasady i reguły dotyczące wynajmowanych lokali, ustalane są przez gospodarzy, czyli ich właścicieli, którzy tworzą regulamin danego miejsca. Z reguły jednak wszelkie zapisy dotyczą informacji na temat tego, czy w pomieszczeniach można palić i urządzać imprezy, czy są one przystosowane do przebywania w nim zwierząt lub godzin, w jakich należy się zameldować i wymeldować.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.