Wynajął pokój w Airbnb. Do łez rozbawiła go.. instrukcja korzystania z łazienki!

Pewien mężczyzna wynajął nocleg w popularnym serwisie Airbnb. Jego wyjazdowi kolorytu dodała informacja na temat.. zasad korzystania z toalety, którą podzielił się w sieci. Spis reguł spotkał się z dużym odzewem ze strony internautów.

Brytyjczyk, Ian Hickton nie omieszkał umieścić w Internecie dokumentu, który otrzymał tuż po wynajęciu pokoju przez serwis Airbnb, wraz z ustalonymi przez gospodarza zasadami korzystania z toalety. Lista rozpoczęła się od prośby, aby korzystający z tego pomieszczenia używali umywalki w sposób, który nie spowoduje pozostawienia na lustrze smug i zanieczyszczeń. W dalszej części wynajmujący dowiedział się, jak powinien korzystać z prysznica i toalety.

Gospodarz poprosił, aby ,,przed korzystaniem z kabiny prysznicowej umieścić w niej matę podłogową, a następnie odłożyć ją na kaloryfer, by wyschła”. Po kąpieli, wynajmujący powinien ,,skorzystać ze ściągaczki do kabiny, aby usunąć krople wody z szyb, płytek oraz okien”, zaś ,,po użyciu ściągaczki do kabiny, należy przetrzeć jej wnętrze do sucha ręcznikiem”.

Czytaj także:  Coś Cię boli? Wypij piwo lub wino!

Dodatkowo, mężczyzna dowiedział się, że ,,obowiązkowa musi korzystać ze szczotki do toalety”. Co prawda każdą z tych próśb można zrozumieć, jednak ich spis przy okazji wynajmowania pokoju w Airbnb jest na tyle niecodzienny, że spotkał się z wieloma zabawnymi komentarzami ze strony użytkowników Twittera.

Wszystkie zasady i reguły dotyczące wynajmowanych lokali, ustalane są przez gospodarzy, czyli ich właścicieli, którzy tworzą regulamin danego miejsca. Z reguły jednak wszelkie zapisy dotyczą informacji na temat tego, czy w pomieszczeniach można palić i urządzać imprezy, czy są one przystosowane do przebywania w nim zwierząt lub godzin, w jakich należy się zameldować i wymeldować.

Komentarze