Wyrzucił niedopałek przez okno. Nie spodziewał się reakcji drugiego kierowcy [WIDEO]

Niedopałek
Fot. Stop Cham YouTube

Pewien kierowca w trakcie jazdy postanowił wyrzucić niedopałek papierosa przez okno. Zobaczył to inny kierujący, który zatrzymał swój samochód i od razu zareagował. Incydent udokumentował wideorejestrator, a wideo trafiło już do sieci.

REKLAMA

Zdarzenie, do którego doszło przed kilkoma dniami w Szczecinie, trafiło na kanał „Stop Cham” na YouTube. Na wideo widać, jak czekający na zmianę świateł kierowca mercedesa wyrzucił przez okno niedopałek papierosa. Miał jednak pecha, bo widział to inny uczestnik ruchu.

Kierujący drugim samochodem dostrzegł ten czyn i wysiadł ze swojego auta, po czym skierował się do mercedesa. Po chwili podniósł „zgubę” i zwrócił ją właścicielowi, pokazując w ten sposób, że nie spodobało mu się jego zachowanie.

Internauci pochwalili kierowcę

Jak można było się spodziewać, pod materiałem pojawiło się sporo komentarzy. Zdecydowana większość internautów pochwaliła zachowanie kierowcy, który postanowił zwrócić „zgubę” kierującemu mercedesem. Wiele osób doceniło jego działanie.

REKLAMA

– Bardzo ładne zachowanie kierowcy. Widział, że komuś wypadł papieros i ryzykując własnym zdrowiem, wybiegł z samochodu, by go podnieść i wręczyć. Kierowca mercedesa pewnie długo spoglądał na ten niedopałek i wzdychając przeciągle, wspomniał swojego bohatera – brzmią niektóre z komentarzy.

Podziel się: