REKLAMA

Wysmaruj ręcznik kuchenny pastą do zębów
fot. screen Youtube / JECA SVAŠTARICA

Wysmaruj ręcznik kuchenny pastą do zębów i otrzymuję niesamowity efekt. Sprawdź dlaczego warto o tym wiedzieć. 

REKLAMA

Pasta do zębów tak samo jak ręcznik papierowy, towarzyszy nam każdego dnia. Ale niewielu zastanawiało się nad ich połączeniem. Okazuje się, że to rewelacyjny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Moi znajomi nie wierzyli w efekty do momentu, gdy samo to wypróbowali. Teraz robią to regularnie.

Wysmaruj ręcznik kuchenny pastą do zębów. Rewelacyjny trik

Ten trik czyszczący przyda się w wielu sytuacjach, ale jest korzystny podczas codziennego sprzątania. Ręcznik papierowy posłuży jako chusteczka, a pasta do zębów połączona z odrobiną octu i soli sprawi, że to będą najskuteczniejsze chusteczki, jakie kiedykolwiek miałeś. Drobinki soli sprawią, że pasta będzie mieć konsystencję peelingu. To świetnie sprawdzi się w przypadku rdzy wokół kranu czy osadów kamienia i zacieków w prysznicu.

REKLAMA

Ręcznik i pasta – remedium na kamień, osad i rdzę. Jak to zrobić?

Najpierw przygotuj pastę. Na jedno zużycie potrzebujesz pół tubki pasty do zębów – wybielającej, kilka kropel octu i trzy łyżki soli gruboziarnistej lub cukru jeśli nie masz takiej soli. Całość wymieszaj i wysmaruj tym kawałek ręcznika papierowego zwiniętego na 3 części. Wyszoruj delikatnie powierzchnię, którą chcesz wyczyścić – toaleta, zlew i pozostała armatura. Potem wystarczy przemyć miękką gąbką i wodą. I gotowe, stosuj ten patent regularnie, a armatura będzie nieskazitelna i czysta przez długi czas.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA