Wysmaruj tą pastą spód garnków. Tani i genialny trik za 4 zł

Wysmaruj tą pastą spód garnków
YouTube Screen | 2¢ Chick

Wysmaruj tą pastą spód garnków, a będą wyglądać jak nowe. Ten trik możesz zastosować też w przypadku patelni. Sprawdź i wypróbuj.

REKLAMA

Garnki używane są przez z nas każdego dnia, dlatego z czasem mogą powstawać na nich trudne do wyczyszczenia osady. Są to zabrudzenia po gotowaniu, a kiedy zapomnimy wyczyścić je od razu to osady po tłuszczu stają się wręcz nie do zdarcia. Często niestety nie czyścimy ich w prawidłowy sposób – używanie zbyt ostrych narzędzi czy noży do zdzierania brudu mogą spowodować rysy. W efekcie łatwiej osadza się brud. Na szczęście jest na to pewien genialny sposób, a mianowicie chodzi tutaj o pastę, która rozpuszcza nawet najbardziej oporne zabrudzenia.

Wysmaruj tą pastą spód garnków. Będą jak nowe w błyskawicznym tempie

Jeśli do tej pory nie próbowałeś tej pasty to musisz ją koniecznie kupić i wypróbować. Kosztuje tylko 4 zł, a efekty po niej są wręcz natychmiastowe. Chodzi tu o różową pastę Sama 73 Betesca. Jej działanie jest najbardziej skuteczne, bo usuwa spaleniznę, naloty rdzy i kamienia wodnego z powierzchni ceramicznych, porcelanowych, fajansowych, emaliowanych, szkliwowych. Można ją stosować nie tylko w kuchni, ale też w łazience.

REKLAMA

Aby uniknąć brudzenia garnków od spodu, ważne jest, aby pamiętać o regularnym usuwaniu pozostałości tuż po gotowaniu.

Udostępnij: