Wysmaruj tym drewnianą deskę
YouTube screen | Smart Fox

Wysmaruj tym drewnianą deskę, a będzie czysta jak nowa w kilka sekund. Wystarczy przygotować prostą mieszankę. Sprawdź i wypróbuj ten świetny sposób. 

Drewniana deska do krojenia jest niezbędna w każdej kuchni. Po dłuższym czasie użytkowania mogą pojawić się na niej rysy, drobne uszkodzenia, plamy. Okazuje się, że nie musisz jej wcale wyrzucać tylko zastosować pewien rewelacyjny patent. Dzięki niemu twoja deska zyska nowe życie. Koniecznie wypróbuj.

Wysmaruj tym drewnianą deskę. Będziesz zaskoczony efektem

Przygotuj prostą mieszankę z czterech składników: 2 łyżki sody oczyszczonej, 1 łyżka proszku do pieczenia, sok z połowy cytryny oraz 1/4 szklanki octu. Wszystko wymieszaj, a potem wysmaruj dokładnie całą powierzchnię deski. Pozostaw grubszą warstwę na zabrudzeniach, które ciężko schodzą. Odczekaj chwilę, a jeśli masz czas to pozostaw nawet na godzinę. Potem umyj deskę tak jak zwykle – gąbką z płynem do naczyń i ciepłą wodą.

Po zastosowaniu tego patentu drewniane deski dłużej nam posłużą i będą zachwycać wyglądem. Jeśli masz plastikową deskę to także możesz zastosować ten trik. Sprawdź i wypróbuj, a nie pożałujesz.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę