Kobieta
Fot. Policja Kwidzyn

Policjanci z Komendy Powiatowej w Kwidzynie prowadzą dochodzenie w sprawie zwłok kobiety, które znaleziono w Wiśle. Jak dotąd nie udało się ustalić tożsamości zmarłej, która najprawdopodobniej była w ciąży.

We wtorek 30 maja w okolicach Kwidzyna wyłowiono zwłoki kobiety z Wisły. Przeprowadzone jak dotąd działania nie pozwoliły na ustalenie tożsamości, dlatego mundurowi poszukują wszelkich informacji, które mogą w tym pomóc.

Kobieta miała około 40-50 lat, 165 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Najprawdopodobniej była również w ciąży. Miała też długie włosy, do ramion w kolorze czarnym i wygolony pasek przez środek głowy.

W dniu wyłowienia miała na sobie tunikę w kolorze czarnym z żółtym napisem na wysokości klatki piersiowej, czarne spodnie z pasem-ściągaczem ciążowym koloru czerwono-czarnego, ortalionową kurtkę z napisem „Pit Bull West Coast” i czarne buty marki Reebok.

Na lewym przedramieniu kobieta miała tatuaż z wizerunkiem pająka oraz pajęczyny, który nachodził na nadgarstek. Przy sobie miała również pęk kluczy z brelokiem z napisem „Playtime”.

Wszyscy, którzy mogą pomóc określeniu tożsamości kobiety, proszeni są o kontakt z policjantami z Kwidzyna pod nr tel. 47-742-92-22 lub numer alarmowy 112.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!