REKLAMA

Poszukiwana
Fot. Policja Katowice

Do brutalnego zdarzenia doszło w autobusie linii M24 w Katowicach. Kobieta podeszła do jednej z pasażerek, po czym uderzyła ją w twarz. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu, a policja rozpoczęła poszukiwania agresorki.

REKLAMA

Opisywane zdarzenie miało miejsce w połowie grudnia, ale dopiero teraz policjanci rozpoczęli aktywniejsze poszukiwania. Nieznana sprawczyni podeszła do 54-latki w autobusie linii M24, po czym z otwartej dłoni uderzyła ją w twarz. Powody napaści nie są jeszcze znane.

Kolejny w ostatnim czasie atak w autobusie

Choć kamera zarejestrowała wizerunek agresorki, jej personalia póki co nie są znane. Funkcjonariusze zaapelowali do wszystkich świadków, aby przekazywali informacje, mogące mieć związek ze sprawą. Rozpoczęto więc poszukiwania napastniczki.

REKLAMA

W ostatnich miesiącach na Śląsku dochodziło do podobnych sytuacji. W Jaworznie pobity został 32-latek, który zwrócił w autobusie uwagę dwóm pasażerom, którzy byli głośni i wulgarni. Ci zaczęli go kopać i bić po całym ciele.

Pod koniec 2023 roku w Gliwicach pijany pasażer przegapił przystanek, na którym zamierzał wysiąść. W efekcie zareagował agresją i wulgarnie zaczął się odnosić do kierowcy. Przy użyciu siekiery, którą miał przy sobie, zdemolował wnętrze autobusu.

REKLAMA

REKLAMA