Poszukiwani
Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Bielska-Białej rozpoczęli poszukiwania grupy osób, która zniszczyła lokal „Browar Jedynka”, do czego doszło 24 kwietnia przy ulicy Wyzwolenia 12A. Mundurowi udostępnili w sieci zdjęcia sprawców.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej kontynuują poszukiwania sprawców zdemolowania lokalu „Browar Jedynka”. Mężczyźni najpierw mieli zaczepiać klientów, a następnie wyrządzić szkody, które oszacowano łącznie na 3600 złotych.

– W dniu 24 kwietnia 2022 roku pomiędzy godziną 00:30 a 01:00 do lokalu „Browar Jedynka” weszło trzech łysych, o tęgiej budowie ciała mężczyzn. Będąc w jego wnętrzu zaczęli zaczepiać klientów, a następnie niszczyć wyposażenie poprzez przewracanie stołów, krzeseł, rzucanie szufladami oraz rozbicie luster – przekazał asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Mundurowi od kwietnia nie byli w stanie ująć sprawców zdarzenia, dlatego jak to często bywa w tego typu sprawach, poprosili o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat podejrzanych.

Osoby, które mogą mieć informacje pomocne przy ustaleniu sprawców przestępstwa są proszeni o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!