zbrodnia
fot. Unsplash

Policjanci zastali w domu widok jak z rzeźni! Po całym lokalu były porozrzucane resztki ludzkiego ciała – „ mózgu, tkanek i krwi”. W workach na śmieci poupychane były co większe kończyny brutalnie zamordowanej 71-letniej kobiety. Części z nich nie znaleziono – zostały spalone w pobliżu domu. Przerażającej zbrodni na seniorce dokonały… córka i wnuczka.

71-letnia Margaret padła ofiarą swojej córki i wnuczki! Amerykańskie media rozpisują się na temat tej mrożącej krew w żyłach zbrodni.

Do zdarzenia doszło w domu przy Hill Road w Landover w Maryland. Zaniepokojeni sąsiedzi zadzwonili na policję, aby powiadomić ich, że od dawna nie widzieli swojej znajomej. W USA funkcjonuje coś w rodzaju „kontroli dobrostanu” – policja ma obowiązek sprawdzić, co dzieje się z osobą, która nagle „zniknęła” lub przestała opuszczać swój dom.

Kiedy funkcjonariusze weszli do domu 71-latki, od razu uderzył ich porażający swąd krwi i rozkładu. To, co zobaczyli w piwnicy, przyprawiło ich o mdłości – opisuje „Fakt”.

„Po wejściu do piwnicy funkcjonariusze natychmiast rozpoznali zapach gnicia i zauważyli krew i tkanki na podłodze w pobliżu trzech białych plastikowych worków na śmieci. W jednym z worków zobaczyli coś, co wyglądało na materię mózgową” – przekazała lokalna policja w oświadczeniu.

Z zimną krwią zamordowała swoją matkę. W poćwiartowaniu i ukryciu zwłok pomogła jej nastoletnia córka

Jak podaje serwis „Law&Crime” – policjanci znaleźli wkrótce kolejne części ciała w innych workach. Sąsiad zeznał ponadto, że 27 maja widział matkę i córkę 71-latki na tyłach domu. Miały rozpalać tam małe ognisko. Kiedy funkcjonariusze zbadali palenisko okazało się, że morderczynie próbowały spalić ciało seniorki kawałek po kawałeczku.

Oprócz poćwiartowanych zwłok, w domu odnaleziono także całe oprzyrządowanie, które posłużyły kobietom do rozczłonkowania ciał seniorki. Były to nóż, piłę łańcuchową, przybory do cięcia, środki czyszczące.

W sprawie aresztowano 44-letnią Candace Craig – córkę ofiary – oraz 19-letnią wnuczkę zamordowanej. 71-latkę miała zabić córka, natomiast wnuczka dała się wciągnąć w pomocnictwo w późniejszym zacieraniu śladów zbrodni.

Tuż przed morderstwem Margaret odkryła, że jej córka Candence bez jej wiedzy wykorzystywała jej kartę kredytową. 71-latka zagroziła, że zgłosi sprawę na policję. To wówczas miało dojść do zabójstwa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę