Zaginął Jakub Augustyn z Nowych Żukowic w Małopolsce
Zaginiony Jakub Augustyn | fot. Facebook / Gdziekolwiek Jesteś

Zaginął 37-letni Jakub Augustyn z małopolskich Nowych Żukowic. Mężczyzna przepadł bez śladu w piątek, 7 lipca, po godz. 14:00. Rodzina zaginionego czeka na każdą drobną informację na temat ich krewniaka. Siostra 37-latka udostępniła w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc w odnalezieniu ukochanego brata.

Trwają poszukiwania 37-letniego Jakuba Augustyna z Nowych Żukowic w woj. małopolskim. Mężczyzna zaginął w piątek, 7 lipca. Po raz ostatni widziano go po godz. 14:00 w Tarnowie, przy ul. Błonie.

„Poruszał się samochodem m-ki Skoda kombi koloru jasnoniebieskiego o nr rej. RDE JX17. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z bliskimi” – przekazali małopolscy policjanci.

Z perspektywy rodziny zaginięcie Jakuba jest niewytłumaczalne. Według portalu „Tarnów w obiektywie” – 37-latek był bardzo związany emocjonalnie ze swoją rodziną. Nigdy wcześniej nie znikał ani nie zrywał kontaktu z osobami najbliższymi.

Zaginął 37-letni Jakub Augustyn z Nowych Żukowic. Siostra prosi o pomoc w poszukiwaniach

O pomoc w poszukiwaniach Jakuba poprosiła w poruszającym nagraniu siostra 37-latka. Dramatyczny apel kobiety został udostępniony na Facebooku przez profil „Gdziekolwiek jesteś”.

Źródło: Facebook / Gdziekolwiek jesteś

Małopolska policja opublikowała rysopis zaginionego mężczyzny. Jakub Augustyn ma 175 cm wzrostu, ma długie blond włosy zawiązane w kucyk i oczy koloru niebieskiego. Mężczyzna jest tęgiej budowy ciała. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemną koszulkę NIKE, krótkie spodnie „moro” z kieszeniami po bokach oraz jasno-szare adidasy.

Każdy, kto ma informacje o zaginionym Jakubie Augustynie, powinien skontaktować się z dyżurnym KMP w Tarnowie pod nr 47 831 12 22 lub zadzwonić na numer alarmowy 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę