Zaginął 29-letni Maciej Romanowski. Bałdowo, pomorskie
fot. KPP Tczew | Facebook

W Wigilię 24 grudnia zaginął mieszkaniec Bałdowa (woj. pomorskie), Maciej Romanowski. Okoliczności zaginięcia pozostają na razie tajemnicą. 29-latek wyszedł z domu, nie ubierając nawet kurtki ani butów – mimo, że na zewnątrz panowała bardzo niska temperatura. Jak podaje „Onet” – prawdopodobnie jedyną rzeczą, którą ze sobą zabrał, był jego laptop. Rodzina zaginionego oraz tczewska policja apeluje do internautów o pomoc w odnalezieniu Macieja.

26 grudnia w godzinach popołudniowych Komenda Powiatowa Policji w Tczewie rozpoczęła poszukiwania 29-letniego Macieja Romanowskiego z miejscowości Bałdowo. Mężczyzna był widziany po raz ostatni w sobotę 24 grudnia – w dzień Wigilii Bożego Narodzenia. Ok. godz. 23:50 wyszedł z domu i już nie wrócił.

Jak podkreśla „Onet” – 29-latek wyszedł z domu nie zabierając ze sobą nawet podstawowej, zimowej odzieży. Pomimo iż na zewnątrz panowała w tym czasie temperatura ok. 0 st. C., buty i kurtka zostały w domu. Co ciekawe, Maciej wziął ze sobą prawdopodobnie jedynie laptopa.

Zaginął 29-letni Maciej Romanowski z Bałdowa w woj. pomorskim. Rodzina i policjanci z Tczewa apelują o pomoc w poszukiwaniach

Zaniepokojeni krewni 29-latka zgłosili zaginięcie na policję. Od momentu zaginięcia Maciej nie odezwał się do nikogo z rodziny. Policjanci z Tczewa zadecydowali o rozpoczęciu poszukiwań wczoraj, 26 grudnia. Na Facebooku KPP w Tczewie udostępniono post z informacjami o zaginionym oraz dwa zdjęcia przedstawiające 29-letniego Macieja. Policjanci przekazali także dane kontaktowe dla osób, które mają informacje w sprawie zaginięcia.

„Policjanci poszukują Macieja Romanowskiego, 29-letniego mieszkańca Bałdowa. Mężczyzna 24 grudnia około godziny 23:50 wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Maciej Romanowski nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu. Może mieć, przy sobie laptop. Mężczyzna ma około 180 cm. wzrostu, jest średniej budowy ciała. Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w jasno-niebieskie jeansy i w czarny t-shirt . Prosimy o udostępnianie posta.Jeżeli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu, prosimy o pilny kontakt 47 74 28 222 lub 112” – brzmi wpis udostępniony przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie w serwisie Facebook.

Poszukiwany Maciej Romanowski. Bałdowo. Tczew. Pomorskie
fot. KPP Tczew. Facebook


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!