Zaginął funkcjonariusz Straży Granicznej. Karol Zysk zniknął w sobotę 22 kwietnia
fot. KRP III – OCHOTA, URSUS, WŁOCHY

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. W sobotę zaginął funkcjonariusz Straży Granicznej. Po raz ostatni 38-letniego Karola Zyska widziano 22 kwietnia przy ul. Astronautów we Włochach. Mężczyzna wyszedł wówczas z domu, po czym zniknął. Nie mówił, dokąd idzie. Do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 22 kwietnia. 38-letni Karol Zysk wyszedł ze swojego domu przy ul. Astronautów we Włochach ok. godz. 19:30. Wówczas widziano go po raz ostatni. Mężczyzna od tamtej pory nie kontaktował się z krewnymi. O zaginięciu poinformowała w poniedziałek, 24 kwietnia, Komenda Policji we Włochach. 38-latek jest funkcjonariusze Straży Granicznej.

W poniedziałek rozpoczęły się intensywne poszukiwania mężczyzny. Policja przeszukiwała okolice fortu „Zbarż” oraz ul. Wirażowej z pomocą psów tropiących, dronów termowizyjnych, łodzi i sonarów. Do tej pory poszukiwania nie przyniosły skutku.

Zaginął 38-letni Karol Zysk. Strażnik graniczny wyszedł z domu i nie daje znaku życia od kilku dni

Według informacji, przekazanych przez Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej – zaginiony nie ma przy sobie telefonu, ani też dokumentów. Karol Zysk ma ok. 178 cm wzrostu, ma krótkie, ciemne włosy oraz jest szczupłej budowy ciała. Kiedy widziano go po raz ostatni, 38-latek miał na sobie sportowe buty, spodnie jeansowe i niebiesko-zieloną bluzę z kapturem.

Policja apeluje do tych, którzy wiedzą coś o zaginięciu, wiedzą gdzie jest lub może być zaginiony albo mają inne informacje na temat sprawy, aby przekazywali te informacje służbom.

„Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do funkcjonariuszy ochockiej komendy na całodobowy numer telefonu 47 723-93-50. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: [email protected]” – informuje sierż. szt. Jakub Pacyniak z Komisariatu Policji Warszawa-Włochy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę