Zagotuj ten składnik i podlej pomidory
fot. Pixabay

Zagotuj ten składnik i podlej pomidory. Ten trik jest świetną alternatywą dla chemicznych nawozów, dlatego koniecznie sprawdź co trzeba zrobić. 

Ogród pełen soczystych, dużych pomidorów to marzenie wielu miłośników uprawy warzyw w ogrodzie. Czasami zdarzają się przy ich uprawie problemy, np. opóźniony wzrost, niska jakość plonów. Na szczęście istnieje rewelacyjny trik, który świetnie radzi sobie z rozwiązaniem tego typu problemów. Wystarczy zagotować jeden składnik i podlać wywarem pomidory.

Zagotuj ten składnik i podlej pomidory. Zaskoczysz się obfitymi plonami

Ten rewelacyjny trik polega na wykorzystaniu składnika, który po zagotowaniu staje się niesamowicie korzystny dla wzrostu i rozwoju roślin, a w tym pomidorów. Tym sekretnym składnikiem jest woda po jajkach! Okazuje się, że gotowanie jajka i wykorzystanie pozostałej wody przynosi niezwykłe rezultaty pomidorom. Woda po jajkach jest bogata w składniki odżywcze, takie jak wapń, potas i inne minerały. Są niezwykle ważne dla prawidłowego wzrostu roślin.

Jak to zrobić? To proste – po ugotowaniu jajek i przecedzeniu wody, można ją użyć do podlania pomidorów. Wzmocnisz je i dzięki temu podwoisz plony.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę