Załóż skarpetę na swój wentylator. Ten patent musi poznać każdy

załóż skarpetkę na swój wentylator
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Załóż skarpetę na swój wentylator, a efekty przejdą twoje oczekiwania. Ten patent przyda się każdemu, kto posiada w mieszkaniu wiatrak. 

REKLAMA

Jeśli masz w domu wentylator sufitowy to dobrze znasz problem jakim jest jego wyczyszczenie. Jest to dość uciążliwe ze względu na jego położenie. Na szczęście jest na to genialny trik, który pozbędzie się brudu w błyskawiczny sposób. Wystarczy mieć pod ręką skarpetkę! Sprawdź jak to zrobić.

Załóż skarpetę na swój wentylator. Będziesz zaskoczony rezultatem

REKLAMA

Często zdarza się, że zapominamy o naszym wiatraku i przez to tworzy się na nim spora warstwa kurzu, która roznosi się po całym mieszkaniu po włączeniu sprzętu. Wyczyszczenie wentylatora za pomocą ściereczki nie jest zbyt efektywne, dlatego warto zastosować pewien patent ze skarpetką. Na czym polega?

Trik jest bardzo prosty. Wystarczy założyć skarpetkę na wiatrak tak, aby owijała skrzydło następnie spiąć klamerką i przeciągnąć kilka razy przez całą powierzchnię. Dzięki temu można łatwo umyć cały wentylator jednym ruchem. Będzie czysty jak nowy. Wypróbuj i przekonaj się, że to działa.

REKLAMA

Podziel się: